*Pokud jste nadšenými kutily, lze si u nás zakoupit stavebnici zahradní pece a dle přiloženého návodu si pec sami postavit na zahradu nebo pod přístřešek.

Nabízíme prodej stavebnice pecí českých výrobců WoodFire CZ a Silatherm, dále prodej přenosné i mobilní pece Oliver – malá kompletovaná pec fy WoodFire (vnitřní průměr 54 cm) na lehkém ocelovém stole s přídavným pultíkem a košem na dřevo vč. dubových polic na nářadí, doplněná sadou lopat a základním dílem komínku se stříškou. Pec je finalizována fasádní omítkou bílé barvy, ocelové prvky jsou pozinkovány a popráškovány v barvě šedočerné – nerezavějící úprava povrchu. Pec je  vhodná pro umístění na terasu vedle kuchyně a ve 4 lidech přenosná např. na zimu do garáže. Variantní provedení je i na kolečkách.

Prodáváme i kompletně „na klíč“ realizované Mobilní pece na přívěsném nákladním vozíku  pro Cateringové společnosti, hotely i restaurace, nebo pro podnikavé nadšence. Připravíme Vás  na nový způsob podnikání, neboť máme v tomto oboru již 7 let zkušeností na českém trhu. Cena těchto pecí vychází z jejich velikosti a představy zákazníka o funkci a kompletnosti mobilní pece.  Cena je od 98 tis bez DPH v rozsahu dle Vaší poptávky na kompletnost výrobku, přídavné stoly, doplňky (vestavěné umyvadlo, odpad, elektropřípojka, zastřešení, …)

 

Ceníky jednotlivých pecí jsou sestaveny dle komletnosti stavebnice, tedy od sady žárových dílů přes kompmlet vč. žárových izolací a opláštění pece až po sady vč. doplňků – lopaty, teploměry, atd.

Nabízíme i možnost zúčastnit se prohlídky hotových pecí u nás na Liberecku – Tour de Pece, kde si prohlédnete již fungující realizace  seznámíte se s možnostmi, jak pec postavit a poradíme se stavbou či připravíme návrh stavby podle Vaší představy a rádi Vám také předvedeme,  jak se v peci peče – sledujte FB – ukázka pečení v peci či Workshop Moven.

Kontaktujte nás emailem a domluvíme podrobnosti.

Sledujte web MOVEN a občas natrefíte akční ceny či dodávky s dopravou zdarma, nebo jiné akční pobídky

Součástí dodávky stavebnic je návod na stavbu pece, návod na obsluhu pece a certifikát kvality výrobku pro přípravu potravin v peci.

*Pokud nejste zdatnými a zkušenými stavitely či kutily, velmi rádi vám pec navrhneme a postavíme – viz stavba pecí


Mobilní pece vyrábíme, prodáváme a půjčujeme již od roku 2011. Tento nápad jsme si přivezli z našich cest po Austrálii a jsme vůbec prvními výrobci mobilních pecí v České republice!

Mobilní pec je postavena na přívěsném nákladním vozíku a dá se tak snadno zapřáhnout za auto a odvézt ať už na vaši zahradní párty či třeba na týdenní dovolenou. Více o Půjčování mobilních pecí se dozvíte ZDE. Nabízíme rovněž originální cateringové služby ZDE.

Pro firmy i nadšence, kteří si chtějí svou pec vozit například na dovolenou, či brázdit místní trhy a sportovní či kulturní akce rádi pec postavíme „na klíč“.

Více o mobilních pecích – podrobnosti o koupi, stavbě a cenách najdete ZDE


Mobilní – přenosná pec Oliver

Tuto variantu zahradní pece vyrábí firma MOVEN ze stavebnice českého výrobce WoodFire CZ – pec Vega jako přenosnou / pojízdnou pec vytápěnou dřevem o vnitřním průměru 540 mm. Je vhodnou variantou pro ty z Vás, kteří touží po zahradní peci a nechtějí se zabývat její stavbou.

MOVEN Vám dodá hotový výrobek.

Více informací  – parametry, cena, fotogalerie najdete ZDE


Zahradní pece Silatherm (STH) jsou stavebnice žárových dílů pece vyráběných ve dvou velikostních kategoriích – HOME  a MEDIUM.  Pec je vhodná pro vestavbu do stěny, nebo různé obestavby či kombinace se zahradním krbem či udírnou. Stavbu doporučujeme již zdatným či autorizovaným odborníkům.

Pec je velmi bytelná a stabilní, velmi dobře udrží žár a disponuje velkou setrvačností tepla za minimální spotřeby dřeva. Je vhodná i jako doplňující, vysoce efektivní a estetický prvek restaurací a penzionů ve verzi Medium Profi 1 s vyměnitelným dnem pro intenzivnější provoz pece.

Více o pecích Silatherm – podrobnosti o koupi, stavbě, parametry i ceny najdete ZDE

 


Zahradní pece firmy WoodFire CZ  (WF) jsou stavebnice zahradních a interiérových pecí nabízené v různých velikostních a kompletačních variantách – VENUŠE, VEGA a VESNA

Podrobnosti o pecích Woodfire – ceníky, fotogalerie, možnosti zakoupení, stavby či technické parametry najdete ZDE

 

 


Máte jakékoli otázky nebo si od nás chcete koupit pec? Kontaktujte nás: