Firma Moven nabízí široký sortiment služeb týkající se stavby zahradních a interiérových pecí, zahradních kuchyní a krbovišť pro přípravu pokrmů v prostředí Vaší zahrady, altánu, či exteriéru penzionu či restaurace.
Naší hlavní specializací je především stavba stavebnicových pecí, vyráběných výhradně českými dodavateli Woodfire CZ či Silatherm. Tvar pece je založen na tvaru tradiční italské pece.

Tuto pec si může pořídit opravdu každý, nejen díky přívětivé ceně produktu, ale i s ohledem na atraktivitu využití tohoto multifunkčního produktu – zahradní kuchyně, kdy pec dodá prostoru zajímavost a unikátnost a bezpochyby přitáhne mnoho pozornosti při současné rozmanitosti využití tohoto výrobku.

V peci lze upéct nejen pizzu, ale prakticky cokoli, záleží jen na vaší fantazii. Kachna z pece je doslova delikatesou, stejně tak, jako steaky, barbecue, a další maso, také domácí chléb a pro milovníky sladkého je samozřejmě možné péct i různé koláče a buchty.

Za povšimnutí určitě stojí, že jsme první firmou na českém trhu, představující mobilní i stabilní zahradní čí interiérovou pec vytápěnou dřevem. Jde o důmyslné zpracování stavebnicových pecí.
Tímto nápadem jsme se inspirovali převážně v Austrálii, kde jsou mobilní pece široce využívány cateringovými společnostmi, pizzeriemi a restauracemi.

Nabízíme vaší firmě, hotelu, penzionu či restauraci jak zapůjčení „Karkulky“ – 1. mobilní pece v Čechách, tak i postavení vaší vlastní mobilní pece „na klíč“ přesně tak, jak si to budete představovat a to ve dvou velikostech (menší VEGA, HOME a větší VENUŠE či MEDIUM PROFI). Mobilní pec je úžasným nástrojem pro cateringové společnosti, pro reklamu, propagaci restaurace či pizzerie a pro pořádání večírků a rautů.

Sama firma Moven se zabývá cateringem. Rádi přijedeme na vaše párty a celý večer budeme pro vaše hosty péct pochoutky z Karkulky či Kněžny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.